Autoalarmy

Autoalarmy

 
Prohlédněte si naši nabídku autoalarmů. Jedná se o poplašná zařízení, která vás upozorní na případné zloděje nebo vandaly. Chcete se chránit před poškozením nebo odcizením vozu? Pak vám doporučujeme vybírat mezi autoalarmy v našem sortimentu. Připravili jsme pro vás více než desítku prověřených modelů včetně nezbytného příslušenství.
 
Prověřené autoalarmy v mnoha provedeních
 
Naše nabídka zahrnuje jednocestné i dvoucestné autoalarmy, motoalarmy, autoalarmy s vystřelovacím klíčkem, na OEM ovladač, bezdotykové modely, GSM, GPS nebo CAN-BUS autoalarmy. Výběr konkrétního modelu samozřejmě záleží na vašich specifických požadavcích.
 
Nejprodávanější jsou u nás produkty značky MAXICAR, které jsou cenově dostupné a přesto disponují řadou užitečných funkcí. Mají otřesový senzor a regulovatelnou intenzitu snímání, výstup na dovírání elektrických oken, vyhledávací režim, optickou a akustickou signalizaci zapnutí nebo i možnost programování nových ovladačů.
 
V případě potřeby můžete autoalarm tiše aktivovat či deaktivovat a nerušit tak například své sousedy. Dále disponuje možností uzamčení centrálního zamykání během jízdy. Tato funkce se vám může hodit na frekventovaných křižovatkách ve velkých městech.
 
Jak si vybrat autoalarm
 
Při výběru autoalarmu vycházejte především z funkcí, které požadujete, aby produkt ovládal. Nejlevnější jsou naše jednocestné autoalarmy, dvoucestné jsou už pokročilejší, protože spustí poplach nejen v autě, ale upozorní vás i na dálkovém ovladači. Například GSM autoalarm umí poslat i SMS na váš mobilní telefon.

 
495
999914959999
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem